Fotografia ślubna – fotograf ślubny Tarnobrzeg-Sandomierz-Ostrowiec Świętokrzyski-Staszówfotografia ślubna Tarnobrzeg (4)

Fotografie z ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego to jedna z najważniejszych pamiątek z tego wyjątkowego dnia.

Fotografię ślubną oferuję przede wszystkim w jednym, pełnym pakiecie:

Reportaż fotograficzny obejmuje:

  • przygotowania do ślubu Pani Młodej i Pana Młodego,
  • błogosławieństwo,
  • ceremonię ślubną w kościele lub w Urzędzie Stanu Cywilnego (włącznie z życzeniami),
  • zabawę weselną,
  • oczepiny,
  • plener (w dniu ślubu lub w dogodnie ustalonym wspólnie innym dniem)

Zdjęcia ślubne otrzymacie w wersji elektronicznej do pobrania lub na pendrive z grawerem w eleganckim etui, foto-książki lub pudełka na zdjęcia z odbitkami oraz opcjonalnej indywidualnej internetowej galerii (na hasło). Oczywiście można zarówno zmniejszyć, jak i zwiększyć zakres reportażu ślubnego (np. o dodatkową sesję narzeczeńską, dodatkowe foto-albumy, itp.). Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie.

Posiadam aktualną legitymację uprawniającą do fotografowania w czasie uroczystości liturgicznych i obiektach sakralnych.

Zapraszam do kontaktu – porozmawiajmy 😉

GALERIA ŚLUBNA:

Jako fotograf działam najczęściej: Fotografia ślubna Tarnobrzeg, Nowa Dęba, Połaniec, Opatów, Staszów, Ostrowiec Świętokrzyski, Nisko, Stalowa Wola, Lubaczów, Leżajsk, Sandomierz, Kielce, Rzeszów, Lublin i okolice tych miejscowości. Zdjęcia ślubne oferuję jednak m.in. w całym województwie podkarpackim, lubelskim, świętokrzyskim, jak i dojeżdżam do innych miejsc.