Oto niektóre referencje, jakie dostałem jako fotograf ślubny, fotograf studniówkowy, czy jako fotograf indywidualnych sesji portretowych:

„Fotograf godny polecenia! Świetna współpraca. Szybko i konkretnie odpowiada na wiadomości. Zaangażowany w 100% w swoją pracę, a zdjęcia robione są z wielką pasją 🙂 Fantastyczny efekt końcowy 🙂 DZIĘKUJEMY!”


Anetaa i Mateusz

 

„Współpraca z Darkiem to prawdziwa przyjemność. Super fotograf, bardzo otwarty na współpracę, pracuje bardzo dyskretnie z pełnym zaangażowaniem. Zdjęcia, jak i foto-książka wykonane perfekcyjnie, są rewelacyjne, zachwycają wszystkich oglądających. Dziękujemy za piękne zdjęcia. Polecamy wszystkim gorąco 🙂 Pozdrawiamy

Sylwia i Piotr

 

„Bardzo miło nam się współpracowało. Podczas sesji w szkole, jak i samej studniówki była świetna atmosfera, nikt nie krępował się i zdjęcia wyszły bardzo naturalnie. Darek to człowiek pełen pozytywnej energii, humoru i zaangażowania dzięki czemu chce się współpracować. Dziękujemy za masę zdjęć i pozdrawiamy :)”

klasa 4TA, 4TB

„Bardzo sympatyczny fotograf, do pracy podchodzi bardzo profesjonalnie. Zdjęcia, jak również foto książka są rewelacyjne i będą bardzo miłą pamiątką 🙂 Polecamy wszystkim. Gwarantujemy że na pewno będziecie zadowoleni. Pozdrawiamy :)”

 

Agata i Damian

 

„Bardzo profesjonalny fotograf. Wykonane zdjęcia ślubne bardzo nam się spodobały, a w dodatku wszystkie sprawy związane z naszym weselem, plenerem oraz odbiorem zdjęć przebiegły bezproblemowo i w bardzo miłej atmosferze. Gorąco polecamy!”

 

Diana i Dominik

 

„Darek, niezwykle sympatyczny człowiek z pasją, pełen profesjonalizmu i kreatywności. Zdjęcia rewelacyjne, zachwycają wszystkich oglądających.
Zarówno zdjęcia, jak i foto-album to dla nas cudowna pamiątka na całe życie!
Współpraca z Darkiem to prawdziwa przyjemność, a przy tym dobra zabawa. Polecamy wszystkim, na pewno będziecie zadowoleni ! Pozdrawiamy gorąco i dziękujemy za piękne zdjęcia!”

Agnieszka i Paweł

„Darek to świetny fotograf, który zrobił nam bardzo ładne ślubne zdjęcia. Podczas sesji zarówno sam ustawiał i wybierał ciekawe miejsca do zdjęć, jak również był otwarty na wszelkie propozycje. Na obrobione zdjęcia i gotową fotoksiążkę nie trzeba było długo czekać.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Polecamy wszystkim.”

 

Monika i Tomasz

„Fantastyczny fotograf no i oczywiście fantastyczne zdjęcia!
Pracuje dyskretnie, nie rzucając się w oczy potrafi uchwycić niezwykłe momenty. Do tego album, który otrzymaliśmy zrobił na nas ogromne wrażenie.
Oczywiście polecamy!!!”

 

 

Sylwia i Tomasz

fotograf ślubny Tarnobrzeg„Dziękujemy serdecznie za przygotowanie pięknej pamiątki jednego z najważniejszych dni w naszym życiu. Współpraca przebiegała bardzo pomyślnie dzięki zaangażowaniu i kontaktowości fotografa. W żadnym momencie nie odczuliśmy ani skrępowania, ani tremy, aby zdjęcie wyszło dobrze, ponieważ wiedzieliśmy że mamy właściwą osobę na właściwym miejscu. Cała współpraca przebiegła bardzo pomyślnie, głównie dzięki temu, że Pan Darek jest osobą niezwykle kontaktową, sympatyczną i zaangażowaną w to co robi. Lubi to i widać, że jest to jego wielka pasja. Pracowity, szybki i staranny. Zarówno same zdjęcia, jak i album w ostatecznym rozrachunku wyglądają bardzo schludnie i profesjonalnie. Bez wahania polecamy jego pracę każdemu z zainteresowanych.
Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę i gorąco polecamy!”

Ewelina i Marcin

„Bardzo sympatyczna osoba. Praca z Darkiem jest pozytywna. Oprócz bardzo miłej atmosfery, rezultaty są świetne. Polecam.”

Agnieszka P.

„Udana współpraca, zdjw milej atmosferze. Sympatyczny i uśmiechnięty fotograf, który pomoże się ustawić i przy tym sam zapozuje:D bardzo polecam wszystkim:)”

Paulina P.

„Współpraca jak najbardziej na tak! Bardzo kreatywna sympatyczna osoba i widać że ceni i lubi to co robi! Ma świetne pasje i gust! a efekty widać na każdym zdjęciu.”

Dajana O.

„Przemiła współpraca. Łatwość nawiązania kontaktu z fotografem sprawia, że modelce od pierwszego zdjęcia z przyjemnością się pozuje, Polecam gorąco.
P.S. Dużo śmiechu przy sesji wprowadza meeega radosną atmosferę.”

Blanka T.

Jak najbardziej polecam! Zdjęcia robi wspaniałe, bardzo sympatyczny, kontaktowy, widać, że lubi to co robi i zna się na tym, czego chcieć więcej? Świetny człowiek. Polecam;)

Natalia C.

Współpracę wspominam bardzo dobrze, pozytywnie zakręcony artysta. serdecznie polecam

Paulina R.