„Fotografia to doskonały sposób na twórcze opisywanie świata, dzięki niej możemy nauczyć się widzieć rzeczy potocznie niezauważalne, odkrywać sprawy piękne, ważne i niezwykłe.”

fotograf ślubny Tarnobrzeg Nowa Dęba Sandomierz Mielec Lubaczów Tarnogród Janów Lubelski

Nazywam się Dariusz Pająk, mieszkam w Tarnobrzegu. Uwielbiam fotografować ludzi i otaczający ich świat. Na co dzień pracuję w branży reklamowej i poligraficznej. W wolnych chwilach biegam, czytam oraz pielęgnuję swój niewielki „ogród”. Fotografią interesuję się od wielu lat i obecnie jest ona moją największą pasją.

Zajmuję się przede wszystkim fotografią ślubną, a także wykonywaniem zdjęć do portfolio modelek, fotografią okolicznościową (wesela, studniówki, chrzciny, imprezy firmowe), reportażami różnych wydarzeń i uroczystości. Przede wszystkim uwielbiam fotografować ludzi i wydarzenia, w których biorą udział i udokumentować to, co widzę w sposób twórczy i pomysłowy, ale przede wszystkim szczery. Staram się przenosić na fotografię towarzyszące ludziom emocje takie jak śmiech, czy nerwy… Jednym zdaniem – poprzez fotografię staram się opowiadać historię.

Swoje prace wykonuję sprzętem marki Nikon. Obejrzyj moje przykładowe prace znajdujące się w galerii lub odwiedź mojego bloga, ażeby zobaczyć więcej ostatnich moich prac. Jeśli chcesz bym wykonał dla Ciebie fotografie lub masz jakieś pytania do mnie – skontaktuj się ze mną – przejdź do zakładki „kontakt”.


Polecam:

www.blueevents.pl – Blue Events Studio – fotografia i atrakcje eventowe.

usługi fotograficzne i atrakcje eventowe