Strona internetowa to w dzisiejszych czasach niemal obowiązkowy element dla każdej firmy. Zarówno dla działalności na niewielką skalę, małej firmy, jak i większych firm. Strona internetowa przyda się także z całą pewnością dla blogera, stowarzyszenia itp. Razem z profilami na mediach społecznościowych, własna strona www będzie stanowić idealne uzupełnienie. Uważam też, że opieranie swojej firmy w Internecie jedynie na bazie profilu w mediach społecznościowych to zdecydowanie za mało, a przede wszystkim związane jest z ogromnym ryzykiem. Dlaczego? Zastanówmy się przez chwilę co byłoby w sytuacji, gdyby nagle taki portal społecznościowy przestał działać, nie byłby już modny lub zaczął być wysoce płatny? Wtedy moglibyśmy zostać bez niczego i musielibyśmy budować swoją pozycję w Internecie od nowa. Poza tym nie każdy też jest aktywnym użytkownikiem danych social mediów. Oczywiście, takie profile są potrzebne i istotne, ale zachęcam niezależnie od nich również na własną stronę www. Własna www zwiększa również Waszą wiarygodność, budzi większe zaufanie, a także pozwala się bardziej wyróżnić.

Tworzenie stron internetowych – oferta

Jak zapewne zauważyliście na mojej stronie www, głównie działam jako fotograf ślubny, ale gdy tylko skończy się sezon i dysponuję nieco większymi zasobami wolnego czasu, wtedy chętnie podejmuję się tworzenia stron internetowych dla lokalnych firm w Tarnobrzegu i okolicznych miejscowościach, jak Sandomierz, Nowa Dęba, Stalowa Wola, Mielec. Ze względu na ograniczoną ilość czasu, skupiam się najczęściej na małych projektach, jak wizytówkowe/podstawowe strony informacyjne dla małych i średnich firm. I dla takich też głównie kieruję swoją ofertę. Prowadzisz salon fryzjerski, kosmetyczny, restaurację, pub, sklep, kwiaciarnię, a może własny gabinet lekarski lub zajmujesz się jakąś inną działalnością usługową i potrzebujesz własnej strony internetowej? Chętnie podejmę się współpracy.

W celu poznania większej ilości informacji i poznania szczegółów oferty, napisz lub zadzwoń do mnie. Możemy umówić się również na niezobowiązujące spotkanie przy kawie i porozmawiać o współpracy, albo nawiązać ją zdalnie. Zapraszam!