fotograf Tarnobrzeg - fotografia ślubnaFotograf Tarnobrzeg, Nowa Dęba, Kolbuszowa, Mielec, Staszów, Kielce, Sandomierz, Lubaczów, Sandomierz, Janów Lubelski, Połaniec, Ostrowiec Świętokrzyski

Do każdego rodzaju zdjęć podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Każdą sesję dokładnie planuję i się do niej przygotowuję, aby nadać każdemu zdjęciu niepowtarzalny charakter.

Wykonuję fotografię:

ślubną (pełny reportaż ślubny od przygotowań do oczepin włącznie) >> kliknij po szczegóły

– okolicznościową (chrzciny, komunie, komersy)

studniówkową

– portretową

– dziecięcą / rodzinną

– reklamową (zdjęcia wizerunkowe, zdjęcia wnętrz, itp.)

– narzeczeńską

– reportażową z różnego rodzaju wydarzeń (np. imprezy firmowe, bankiety, koncerty, konferencje, spotkania, szkolenia  itp.)

Szukasz fotografa i jesteś zainteresowany moją ofertą, jako fotograf ślubny, studniówkowy lub chcesz wykonać fotografie portretowe, reklamowe, reportażowe lub jeszcze inne? Zapytaj mnie o szczegóły oferty.  przejdź do działu kontakt >>

Co dwie głowy…

Chcesz, aby zdjęcia wykonywało dwóch fotografów o różnych pomysłach i odmiennym spojrzeniu na ten sam kadr? Albo wydarzenie jest na tyle „duże”, że jest to nawet niezbędne? Nie ma problemu. Zaznacz to tylko, gdy będziesz się ze mną kontaktować.

Swoją ofertę jako fotograf Tarnobrzeg, Nowa Dęba, Nisko, Lubaczów, Połaniec, Kielce nie ograniczam tylko do tych miast. W tych miejscach fotografuję najczęściej. Działam przede wszystkim w woj. podkarpackim, świętokrzyskim i lubelskim. Obszar działania nie jest jednak ograniczony tylko do tych miejsc.